Триває співпраця між Житомирським національним агроекологічним університетом та Чорнобильським радіаційно-екологічним заповідником.

Зокрема, у грудні минулого року викладачі  навчального закладу влаштували  навчальні тренінги з навиків застосування ГІС-технологій у природоохоронній діяльності для працівників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Основна мета заходу – отримання базових навичок створення та використання геоінформаційних систем у природоохоронній та організаційній діяльності заповідника, отримання вмінь та навиків підтримки та забезпечення ефективної роботи геопорталу заповідника.

Вже 23 січня викладачі ЖНАЕУ  у Кризовому центрі при ДАЗВ (м. Чорнобиль) провели черговий навчальний курс щодо отримання навиків зі збору, обробки та аналізу геоінформаційних систем. Отримані знання вже можуть застосовувати у своїй діяльності не тільки співробітники заповідника, але й представники інших установ та підприємств зони відчуження, які були присутні на тренінгу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК