Триває співпраця між Житомирським національним агроекологічним університетом та Чорнобильським радіаційно-екологічним заповідником.

 

Зокрема, у грудні минулого року викладачі  навчального закладу влаштували  навчальні тренінги з навиків застосування ГІС-технологій у природоохоронній діяльності для працівників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Основна мета заходу – отримання базових навичок створення та використання геоінформаційних систем у природоохоронній та організаційній діяльності заповідника, отримання вмінь та навиків підтримки та забезпечення ефективної роботи геопорталу заповідника.  

Вже 23 січня викладачі ЖНАЕУ  у Кризовому центрі при ДАЗВ (м. Чорнобиль) провели черговий навчальний курс щодо отримання навиків зі збору, обробки та аналізу геоінформаційних систем. Отримані знання вже можуть застосовувати у своїй діяльності не тільки співробітники заповідника, але й представники інших установ та підприємств зони відчуження, які були присутні на тренінгу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання