Науково-педагогічні працівники Житомирського національного агроекологічного університету 1 листопада взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука», що відбулася на базі Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

Мета  заходу –  об’єднання зусиль господарств, наукових та освітніх закладів, галузевих підприємств та установ, фермерських господарств, інших зацікавлених у виробництві, переробці безпечної та якісної продукції, збереження та використання природних ресурсів, запровадження, удосконалення інноваційних органічних технологій в аграрній галузі, сприяння динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні.

Напрями дискусії:

- роль системи освіти у підготовці фахівців з органічного виробництва;

- впровадження органічних технологій у виробництво задля збереження навколишнього природного середовища;

- роль органічного виробництва у формуванні продовольчої безпеки;

- органічні технології виробництва рослинництва і тваринництва:

- розвиток територіальних громад завдяки невеликим фермерським та сімейним господарствам;

- системи органічного виробництва для виробників сільськогосподарської продукції з використанням кращого вітчизняного та іноземного наукового і виробничого досвіду;

- поширення досвіду та інформації щодо ролі органічних технологій в аграрному виробництві.

Серед учасників конференції –  науковці, науково-педагогічні працівники навчальних закладів, представники органів влади, галузевих асоціацій та установ, агробізнесу, виробники органічної продукції тощо.

З привітальним словом перед  ними  виступила завідувач кафедри іноземних мов ЖНАЕУ, представник проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» Галина Хант.  Перспективи розвитку органічного виробництва в Житомирській області окреслив завідувач кафедри грунтознавства та землеробства Житомирського агроуніверситету Сергій Журавель.

Нагадаємо, у Житомирському національному агроекологічному університеті  щорічно проходить Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека».