"Антикорупційний форум" 23 грудня відбувся в рамках ініціативи "Формування компетенцій володіння антикорупційними інструментами у активної молоді", що реалізується на базі Житомирського національного агроекологічного університету громадською організацією "Жіночі перспективи" у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI).

Метою заходу є підвищення обізнаності молоді та обмін експертними думками з питань протидії корупції у регіоні в умовах реформ децентралізації та цифровізації.

На форумі  свої доповіді представили  Ірина Литвинчук, Ольга Іванюк, Сергій Ткачук, Володимир Ісаєв, Катерина Гарічева, Роман Черниш, Артур Манжеу, Тарас Боросовськиий.

Зокрема, керівник центру інноватики, інтелектуальної власності та управління проєктами Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук розповіла про «Антикорупційну діяльність ГО: можливості та виклики», а викладач ЖНАЕУ Ольга Іванюк – про «Знання проти корупції: що потрібно знати, щоб не давати хабарі».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету