В Українському домі протягом 2024 травня  проходить  симпозіум «Єдине здоров’я». Це буде вже Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум у рамках концепції «Єдине здоров’я».

Захід  організований як одна з складових Програми з написання наукових робіт (ПННР), що була впроваджена в рамках Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) Агентства зменшення загрози (АЗЗ). Головним завданням ПННР є підтримка концепції «Єдиного здоров’я» і зменшення ризику виникнення захворювань в Україні шляхом поширення результатів наукової діяльності. У 2019 році до участі в Симпозіумі було подано 470 тез наукових доповідей від учасників з 10 країн світу.

Симпозіум відвідали викладачі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

У переліку тем йдеться про інфекційні хвороби, ветеринарну медицину, екологію, імунологію, токсикологію, вірусологію, лабораторну діагностику, мікробіологію, медичну генетику, управління в системі охорони здоров’я, розробку регуляторної бази та додаткові підсекції.

Симпозіум включає пленарне засідання, постерну сесію, паралельні сесії з клінічної медицини та громадського здоров’я, сесію з формування політики та розробки нормативних документів з метою підтримки системи біологічного нагляду в Україні.