У Полтаві 14–15 червня під егідою Української Кліматичної Мережі та Міністерства екології та природних ресурсів України відбувся семінар «Врахування змін клімату в розвитку громад». Свій досвід впровадження місцевих політик щодо сталого розвитку та запобіганню змінам клімату представляли Миргород, Житомир та Вінниця.

У рамках заходу розглядали питання скорочення викидів СО2 та адаптації міст до змін клімату.

Житомирський національний агроекологічний університет також долучився до  семінару. Зокрема,  разом із представниками Житомирської міськради, викладачі ЖНАЕУ працювали над розробкою заходів щодо адаптації  міста до змін клімату та скорочення викидів парникових газів.

«Маємо плани залучити студентів спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» до реалізації амбітних цілей перетворення міста Житомир на «smart & green city», – відзначила кандидат економічних наук, доцент ЖНАЕУ Анастасія Ращенко.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс