Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом 5 квітня  провела Конференцію наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України», учасником якої стали також викладачі Житомирського національного агроекологічного університету – Ірина Литвинчук, Тетяна Усюк, Віталій Данкевич і Олександр Чайкін.

Головні теми заходу:

• Економічна політика і держуправління;
  • Бізнес і підприємництво;
  • Особистісний розвиток.

Мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами власного майбутнього і успіху країни, консолідувати інтелект та енергію однодумців навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Конференція  об’єднала  понад півтисячі талановитих студентів-економістів, викладачів і дослідників з провідних університетів з усієї країни у новому кампусі Unit.Verse – першого в Україні інноваційного парку Unit.City.

У центрі уваги  учасників –  глобальні тренди і виклики 2019 року, місце України на економічній мапі світу, економічна стратегія держави та секрети успішного підприємництва.

Спікери  – провідні міжнародні і українські економісти, науковці, виробники та підприємці, а також народні депутати України.

Учасники YSC 2.0 почули виступи співпрезидента Римського клубу (2012–2018 рр.) та співавтора ювілейного звіту РК «Come On!» Ернста Ульріха фон ВАЙЦЗЕКЕРА, засновника «Іншого Канону» та автора перекладеної 20-ма мовами книги «Як багаті країни забагатіли і чому бідні залишаються бідними», що входить до ТОП-50 найвпливовіших економічних книг за останні 100 років, професора Еріка РАЙНЕРТА.

Також  присутні мали ексклюзивну можливість почути звернення від керівництва Римського клубу у відео-форматі, відвідати екскурсію інноваційним містечком UNIT.City  та побувати в одному з кращих у світі навчальному ІТ-центрі UNIT.Factory.