На території  нового кампусу першого в Україні інноваційного парку Unit.City 4 жовтня відбувся «European Circular Economy Forum-2019» (Європейський форум циркулярної економіки), який об'єднав провідних експертів з кругової економіки та лідерів галузей з ЄС та Східної Європи. 

 

Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету – доцент кафедри економіки і підприємництва Марина Яремова, доцент кафедри маркетингу Людмила Тарасович та доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Олександр Чайкін  також взяли участь у роботі форуму. 

Дискусійні панелі заходу:

 - Циркулярні міста;

  - Циркулярна мода;

        - Циркулярність в сільськогосподарському виробництві та продовольстві;

-  Передові технології поводження з відходами та логістика.

«Варто зазначити, що якби «продовольчі відходи» були країною, то посіли б ІІІ місце у рейтингу держав, що найбільше сприяють глобальному потеплінню після США та Китаю. В той час, як ми марнуємо готові продукти харчування, величезна кількість сільськогосподарських відходів зазвичай залишається невикористаними. Поживні рештки, наприклад, могли б стати цінним джерелом матеріалів для виробництва паперу або упаковки, добрив або енергії. На дискусійній панелі були представлені думки експертів з агропродовольчої сфери, як змінити поточну ситуації та використати можливості», – відзначив Олександр Чайкін.

 Організатором події стала громадська організація ReThink. Циркулярна економіка – модель економічного розвитку, заснована на відновленні та раціональному споживанні ресурсів, альтернатива традиційній, лінійній, економіці. Характеризується створенням нових альтернативних економічних підходів, завданням яких є мінімізація негативного антропогенного впливу на довкілля.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання