Представники центру інформаційних технологій  Житомирського національного агроекологінчого університету – Катерина Молодецька та Ольга Николюк,   20 листопада взяли участь у  «Amazon Web Services Startup Day», який проводився для засновників стартапів і технічних співробітників.

 

Захід був орієнтований на надання технологічних і бізнес-консультацій для прискорення інновацій та зростання при запуску проектів.

Одночасно працювали два треки – технічний і бізнес, які спрямовані, відповідно, на технологічні додатки та інновації для стартапів.  

Сеанси були орієнтовані на технологічні додатки, інновації для стартапів.  Учасники мали  можливість поговорити один на один з експертами AWS і ознайомитися з програмами AWS для виходу на ринок, які були спеціально розроблені для стартапів. Також  отримували поради та рекомендації від команди «AWS Startup», дізналися про практичні приклади використання платформи AWS іншими підприємцями.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання