Міжнародна науково-практична конференція «ANIMAL NUTRITION FORUM-2019, яка була присвячена проблемам формування компетенцій з годівлі тварин і технології кормів, відбулася 30 жовтня у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Серед учасників заходу – викладачі технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету.

Проблеми, що обговорювалися на конференції, були розділені на три блоки:

• сучасні дослідження з годівлі тварин в Україні і світі та викладачі закладів вищої освіти як носії нових знань;
  • вимоги ринку праці до випускників закладів вищої освіти;
  • шляхи формування відповідних компетенцій з годівлі тварин на різних освітніх ступенях.

Окремим блоком було розглянуто законодавство України із безпечності і якості кормів.  Учасники конференції отримали сертифікати, а також ознайомились із матеріально-технічним і методичним забезпеченням освітньої і наукової діяльності на факультеті тваринництва і водних біоресурсів НУБІП.

Пресслужба Житомираського національного агроекологічного університету