Викладачі кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Житомирського національного агроекологічного університету в лютому 2018 року пройшли навчальний курс "Швидкий старт у МASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу".

Після закінчення тренінгів викладачі ЖНАЕУ отримали відповідні сертифікати спеціалістів.

«MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу» – програмний продукт українських розробників, створений на базі досвіду компанії IT-Enterprise з впровадження новітньої IT-інфраструктури на великих комерційних підприємствах України.

Програмний продукт відповідає вимогам чинного законодавства України та є повністю адаптованим до українського ринку.

«MASTER:Бухгалтерія для малого та середнього бізнесу» автоматизує ведення бухгалтерського, податкового обліку та формування звітності, включаючи визначені функціональні можливості.

«Щиро дякуємо організаторам за змістовне викладання матеріалу та надану можливість набути практичного досвіду», – відзначила учасник курсу, викладач ЖНАЕУ Світлана Вітер.

PIКК

гиф економика конкурс