Завершилося міжнародне стажування на базі Поморської академії у Слупську (Польща) докторів наук Житомирського національного агроекологічного університету –  Олени Житової, Тетяни Кот і Світлани Гуральської. 

«Програма стажування була досить змістовною, продуктивною і цікавою. Лекторами під час стажування виступили д.б.н. Анна Ярошевич, д.б.н. Микола Овчаренко та д.б.н. Олег Александрович, які підготували для нас низку заходів, направлених на отримання Європейського досвіду в організації науки та освіти вищих навчальних закладів Польщі. Зацікавленість викликала тема науково-дослідних міжнародних освітніх проєктів у науковій перспективі ЕС, науково-дослідні програми і участь у них українських та польських науковців, – наголосила Світлана Гуральська. –  Також ознайомилися з напрямками роботи лабораторій зоології, фізіології і мікробіології. Відбулось обговорення переваг та недоліків дистанційної форми викладання природничих дисциплін. Відвідали та опрацювали бібліотечний фонд Поморської Академії. Відбулась експедиція до Словінського заповідника та Балтійського узбережжя в м. Устка з метою ознайомлення з організацією природоохоронних робіт у рекреаційних зонах із високим рівнем антропогенного навантаження».

Учасники стажування зустрічалися зі студентами з України та проводили виїзне засідання студентського наукового гуртка на тему «Порівняльна характеристика фаун Поморського Воєводства та Українського Полісся». Вони взяли участь у проведенні лекційних і лабораторних занять із дисциплін "Зоологія", "Фізіологія тварин", "Еволюційна екологія", а також у проведенні бінарних занять та консультацій.  Ознайомились з дидактичними планами, навчальними програмами з курсів дисциплін «Біологія», «Гістологія», «Анатомія», а також з науковими проєктами, які здійснюються викладачами-науковцями в Академії, методами досліджень та обладнанням, на якому вони виконуються. Відвідали історичну частину м. Слупськ і м. Устка Поморського воєводства, ознайомилися з історією цих міст.


Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання