Завідувач кафедри таксації лісу та лісовпорядкування  факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Юрій Сірук та доцент   кафедри Федір Марков пройшли стажування на базі Лісотехнічного університету у м.Софія (Болгарія).

Під час стажування вони розширювали свої знання і вміння із застосування ГІС при лісовпорядкуванні та таксації лісу, фотограмметрії і дистанційного зондування Землі, лазерного сканування із застосуванням технології LIDAR, а також використання сучасних мобільних додатків при проведенні знімальних робіт, влаштуванні технологічної мережі при проведенні лісозаготівельних робіт у гірській місцевості.

«Надзвичайно цікавий і продуктивно проведений час у Лісотехнічному університеті в Софії.  Дякую за теплий прийом та надану можливість отримати гарний досвід і знання, підвищити свій практичний рівень адміністрації  ЖНАЕУ і, зокрема,  колегам із кафедри, – зауважив Юрій Сірук. – Окрема подяка керівнику мого стажування – доценту Марії Асеновій, яка значно розширила мої знання і вміння із застосування ГІС при лісовпорядкуванні та таксації лісу. Проявила себе  як гарний фахівець у галузі ГІС, фотограмметрії і ДЗЗ.  Сподіваюся, що здобутий досвід від стажування стане в нагоді для якісного забезпечення викладання дисциплін, а дружні відносини із кафедрою лісовпорядкування Лісотехнічного університету будуть підкріплюватися подальшою співпрацею».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання