Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету  Ірина Литвинчук, Ольга Іванюк, Aнастасія Лесь та Анастасія Ращенко 10 вересня  організували та провели практичний тренінг для дітей і молоді Білокоровицької ОТГ.

Захід проходив у рамках екологічного проєкту "Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні", що реалізується  спільно з місцевими громадськими організаціями "Ендшпіль" та "Паритет".

Зауважимо, що громада стала однією з переможців у конкурсі ідей «Ініціативи громад щодо ефективного поводження з відходами» в рамках проєкту «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ», що впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції через Програму «U-LEAD з Європою». Цей проєкт реалізовується з жовтня 2018 року для 11 громад з Житомирщини. Він передбачає формування нової політики поводження зі сміттям.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК