Друга група інструкторів  із закладів вищої освіти, серед яких викладачі Житомирського національного агроекологічного університету,  пройшла курс з підготовки енергоаудиторів для Фонду енергоефективності.

Зокрема, з 15 по 25 липня представники  7 навчальних закладів пройшли в інтенсивний курс для тренерів з навчання енергоаудиторів. Навчальний курс відбувся в рамках проекту GIZ з підтримки Фонду енергоефективності.

Під час навчання слухачі отримали ґрунтовні теоретичні знання, виконували практичні вправи, розрахунки, групові завдання та провели тестове обстеження двох будинків, що входять до Асоціації ОСББ «Оберіг». Також слухачі ознайомились з будинком, мешканці якого тільки планують впроваджувати заходи з енергоефективності в рамках проекту «Перші ластівки», а також з будинком, де вже реалізовані комплексні проекти з енергоефективності, в тому числі утеплення фасаду.

Представник АОСББ «Оберіг» розповів слухачам про особливості реалізації проектів з енергоефективності на всіх етапах, починаючи з енергоаудиту і закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами.

Наприкінці навчального курсу, слухачі склали іспит та отримали відповідні сертифікати.

Вже у вересні 2019 року представники двох вищих навчальних закладів планують запровадити аналогічні курси на базі своїх закладів. Ці виші отримають від GIZ додаткову підтримку – вимірювальне обладнання для проведення енергоаудиту - для підсилення матеріально-технічної бази університетів та підвищення якості навчання.  Наступна, третя група ВНЗ, розпочне навчання у вересні у Дніпрі.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури