В Інституті географії НАН України 17 лютого у рамках діючої угоди про співпрацю відбувся спільний семінар з представниками Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Зустріч присвячено обговоренню проблем функціонування Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, можливостей Інституту географії щодо їх вирішення, зокрема в контексті досліджень за напрямами екологічно орієнтованого планування, ландшафтної радіоекології, застосування сучасних геоінфомаційних систем.

Увагу було приділено аналізу стратегії імплементації ГІС-технологій у виробничу діяльність Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, представленої фахівцями Житомирського національного агроекологічного університету.

У результаті проведеного обговорення визначено перспективні напрями подальшої співпраці.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року  між Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником та Житомирським національним агроекологічним університетом було підписано договір про співробітництво, в тому числі щодо використання геоінформаційних систем та порталів «OpenDate» для вирішення прикладних задач  установи. Викладачі  ЖНАЕУ також проводили  навчальні тренінги з навиків застосування ГІС-технологій у природоохоронній діяльності для працівників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету