Протягом 28–30 листопада представники Житомирського національного агроекологічного університету − доктор технічних наук, професор, Кухарець С.М., декани факультетів інженерії та енергетики – доктор технічних наук Ярош Я.Д.та факультету обліку і фінансів – доцент Ковальчук О.Д. з робочим візитом відвідали Угорщину і взяли  участь в XI Міжнародній науковій конференції інститутів сільськогосподарської інженерії країн Центральної та Східної Європи (CEE-AgEng) у місті Геделле в Інституті сільськогосподарської інженерії.

Мета конференції – професійні зустрічі національних і міжнародних наукових, освітніх, промислових колегіальних організацій, що займаються сільськогосподарською технікою та аграрною освітою.

На  заході проходило обговорення актуальних питань, проблем, рішень з точки зору точного землеробства і пов'язаної з ним енергоефективності.

Вивчалися можливості міжнародної наукової співпраці та розробки наукових проєктів.

Делегація Житомирського національного агроекологічного університету представила змістовні доповіді  щодо використання космічних технологій в агровиробництві, виробництва електричної та теплової енергії із аграрної біомаси, інформацію про ЖНАЕУ.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК