Протягом 28–30 листопада представники Житомирського національного агроекологічного університету − доктор технічних наук, професор, Кухарець С.М., декани факультетів інженерії та енергетики – доктор технічних наук Ярош Я.Д.та факультету обліку і фінансів – доцент Ковальчук О.Д. з робочим візитом відвідали Угорщину і взяли  участь в XI Міжнародній науковій конференції інститутів сільськогосподарської інженерії країн Центральної та Східної Європи (CEE-AgEng) у місті Геделле в Інституті сільськогосподарської інженерії.

Мета конференції – професійні зустрічі національних і міжнародних наукових, освітніх, промислових колегіальних організацій, що займаються сільськогосподарською технікою та аграрною освітою. 

 

На  заході проходило обговорення актуальних питань, проблем, рішень з точки зору точного землеробства і пов'язаної з ним енергоефективності. 

 

Вивчалися можливості міжнародної наукової співпраці та розробки наукових проєктів.


Делегація Житомирського національного агроекологічного університету представила змістовні доповіді  щодо використання космічних технологій в агровиробництві, виробництва електричної та теплової енергії із аграрної біомаси, інформацію про ЖНАЕУ.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання