XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» проходила протягом 5–7 листопада у столиці. Цей захід покликаний стати центральним об'єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також головною консолідуючою подією для конструктивного діалогу бізнесу і влади, виробничої кооперації промисловців і підприємців. 

 

Учасники і відвідувачі  мали унікальну нагоду взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього вітчизняної енергетики, зустрітися з представниками галузевої інтелектуальної та інженерної еліти – керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об'єктів, фінансистами та інвесторами. 

У рамках ділової програми також відбувся  VІ Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків, спрямований на впровадження світових досягнень та найкращих практик у виробничі процеси  підприємств електроенергетичного комплексу та промисловості.  

Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергетика в промисловості - 2019» відвідали і представники факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету. За їх словами, вдалося домовитися про подальшу співпрацю із деякими виробниками електротехнічної продукції та систем автоматизації.

 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання