Співробітники кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Житомирського національного агроекологічного університету Микола Світельський та Світлана Матковська провели заняття для дітей з вадами зору – вихованців  КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I–III ступенів №1" Житомирської обласної ради.

Захід відбувався у освітньому просторі "Арсенал Ідей Україна", що відкрили кілька тижнів тому у приміщенні театру ляльок на Михайлівській.

Діти залюбки створювали осінній колаж із рослинних матеріалів, уважно слухали розповідь про деревні рослини рідного міста.

Свої творчі доробки вихованці школи-інтернату помістять у класних кімнатах.

Нагадаємо, що   "Арсенал Ідей" – це інтерактивний освітній простір, який поєднує в єдиній програмі мистецтво, науку та інновації. Заклад відкритий для усіх охочих.