У Житомирському територіальному відділенні МАН  6 лютого  відбувся захист наукових робіт у відділенні «Хімія та біологія» секції «Загальна біологія» та «Біологія людини».

До складу журі увійшли викладачі ЖДУ ім. І.Франка – Киричук Г.Є., Василенко О.М.,  а також викладач Житомирського національного агроекологічного університету Микола   Світельський.

Зокрема, вони оцінили роботи, які представили 11 учасників – учнів випускних класів  навчальних закладів Житомирської області.

Тематика представлених робіт пов’язана із накопиченням важких металів у донних відкладеннях, захворюванням медоносних бджіл, станом лісових екосистем,  міжособистісними стосунками у підлітковому віці, біологічними основами сприйняття кольорів, впливом смартфонів на концентрацію уваги школярів, епідемією захворюваності на грип, адаптацією дітей різних вікових груп до навчального процесу тощо.

«Від імені Житомирського національного агроекологічного університету висловлюю подяку  Житомирському обласному центру НТТУМ за надану можливість у спілкуванні із творчою молоддю, – зауважив заступник декана факультету екології і права ЖНАЕУ  Микола Світельський. – Цьогоріч учасники МАН мають змогу отримувати консультаційні послуги та науковий супровід у підготовці й захисті конкурсних робіт за підтримки науково-педагогічного складу нашого агроуніверситету. Викладачі  ЖНАЕУ сподіваються на продовження співпраці із учнями середніх шкіл області у форматі тематичних конкурсних майданчиків та предметних олімпіад, умови щодо участі в яких представлено у методичній збірці «Мій вибір. Моя професія. Моє майбутнє», підготовленій Житомирським національним агроекологічним університетом та презентованій учасникам МАН.