На базі Національного університету біоресурсів і природокористування України 6–7 квітня відбувалася Міжнародна науково-практична конференція «Здоров’я лісів, екосистемні послуги та лісові продукти для суспільства».

Мета конференції – апробація результатів наукових досліджень для вирішення проблем здоров’я лісів, вивчення екосистемних послуг та лісових продуктів для суспільства.

Серед учасників зібрання – викладачі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету, які також представили свою доповідь.

«Ми традиційно збираємося кожного року навесні, аби поділитися своїми здобутками за рік, – відкриваючи роботу конференції зазначив директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва Роман Василишин, – Питання здоров’я лісів надзвичайно актуальне сьогодні і вимагає постійної уваги. А екосистемні послуги і лісові продукти для суспільства потребують нового підходу: не тільки кількісної, а й фінансової оцінки».

Робота конференції проходила за двома секціями. Перша стосувалася питань здоров’я, відтворення та біорізноманіття лісових екосистем

На другій секції учасники розглядали наукову проблематику, пов’язану з лісовим, садово-парковим і мисливським господарством та сучасними технологіями деревообробки.