На базі Національного університету біоресурсів і природокористування України 6–7 квітня відбувалася Міжнародна науково-практична конференція «Здоров’я лісів, екосистемні послуги та лісові продукти для суспільства».

Мета конференції – апробація результатів наукових досліджень для вирішення проблем здоров’я лісів, вивчення екосистемних послуг та лісових продуктів для суспільства.

Серед учасників зібрання – викладачі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету, які також представили свою доповідь.

«Ми традиційно збираємося кожного року навесні, аби поділитися своїми здобутками за рік, – відкриваючи роботу конференції зазначив директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва Роман Василишин, – Питання здоров’я лісів надзвичайно актуальне сьогодні і вимагає постійної уваги. А екосистемні послуги і лісові продукти для суспільства потребують нового підходу: не тільки кількісної, а й фінансової оцінки».

Робота конференції проходила за двома секціями. Перша стосувалася питань здоров’я, відтворення та біорізноманіття лісових екосистем

На другій секції учасники розглядали наукову проблематику, пов’язану з лісовим, садово-парковим і мисливським господарством та сучасними технологіями деревообробки.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання