Представники Житомирського національного агроекологічного університету долучилися до обговорення актуальних питань розвитку економіки та маркетингу в умовах діджиталізації аграрного бізнесу в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Digitalization of Agrarian Management», яка відбулася на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України 29–30 листопада  у Києві.

Мета конференції – обговорення дискусійних питань щодо вигоди від цифровізації економіки країни та визначення пріоритетних  напрямів розвитку інформаційного суспільства в оцифруванні аграрного бізнесу.

Учасники конференції: 64 університети, у т. ч. 18 зарубіжних, 15 організацій, що втілюють нові передові системи і технології в агробізнесі та представляють Україну у світі, відомі міжнародні організації (Kernel, Mazars, Clever Agri), Tech Office Ukraine, експертна група з розвитку підприємництва на сільських територіях Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, державні установи та відомства.

Тематичні панелі: 

  • Цифрова економіка: тренди і перспективи розвитку.
  • Розвиток маркетингу в умовах діджиталізації аграрного бізнесу.

Результати роботи панелей: публікації у виданні, що індексується міжнародною науковометричною базою Scopus, збірник тез конференції, резолюція, яку буде надіслано до відповідних міністерств, нові унікальні знання, нові знайомства. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання