Представники Житомирського національного агроекологічного університету долучилися до обговорення актуальних питань розвитку економіки та маркетингу в умовах діджиталізації аграрного бізнесу в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Digitalization of Agrarian Management», яка відбулася на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України 29–30 листопада  у Києві.

Мета конференції – обговорення дискусійних питань щодо вигоди від цифровізації економіки країни та визначення пріоритетних  напрямів розвитку інформаційного суспільства в оцифруванні аграрного бізнесу.

Учасники конференції: 64 університети, у т. ч. 18 зарубіжних, 15 організацій, що втілюють нові передові системи і технології в агробізнесі та представляють Україну у світі, відомі міжнародні організації (Kernel, Mazars, Clever Agri), Tech Office Ukraine, експертна група з розвитку підприємництва на сільських територіях Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, державні установи та відомства.

Тематичні панелі:

• Цифрова економіка: тренди і перспективи розвитку.
  • Розвиток маркетингу в умовах діджиталізації аграрного бізнесу.

Результати роботи панелей: публікації у виданні, що індексується міжнародною науковометричною базою Scopus, збірник тез конференції, резолюція, яку буде надіслано до відповідних міністерств, нові унікальні знання, нові знайомства.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету