За ініціативи Посольства Франції в Україні та НМЦ «Агроосвіта» 21 квітня відбувся круглий стіл «Досвід створення та функціонування агропродовольчих кластерів на прикладі «Vitagora» (Франція) та перспективи для українських аграрних університетів».

На заході були присутні: радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен, представники Миколаївського і Білоцерківського НАТУ, Житомирського  національного агроекологічного університету (декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош та  завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Савелій Кухарець), НУБіП та ПДАА, керівники українських кластерів, Інституту землеробства УААН, Українського інституту експертизи сортів рослин та співробітники НМЦ «Агроосвіта».

Презентація Селін Рено зацікавила українських фахівців і надала поштовх для обговорення майбутньої співпраці українців з французьким кластером Vitagora.

Крім того, було обговорено можливість спільної участі у міжнародних програмах та проектах, зокрема проекті «Горизонт», який є дуже цікавим для українських науковців.  

Нагадаємо, що рівно рік тому в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулося підписання угоди про створення Поліського екологічного кластера.

Зокрема, усвідомлюючи необхідність об’єднання зусиль заради вирішення екологічних проблем, які існують у державі, 17 навчальних закладів, наукових установ та підприємств екологічного спрямування Полісся України (Житомирська, Рівненська, Волинська та Чернігівська області) досягли згоди щодо створення Поліського екологічного кластера.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання