У Житомирському національному агроекологічному університеті із тижневим візитом перебували колеги із  «The Ohio State University»  – професор Алан Лайнс  та професор Джон Фултон. 

 

Перша зустріч із  ними в ЖНАЕУ проходила на базі Інформаційного центру ЄС та комп’ютерного центру.   

Гостей вітали ректор  агроуніверситету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук,   начальник відділу  міжнародного співробітництва  Павло Поплавський, викладачі кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції,  частина з яких займалася впровадженням проекту «Аграрна політика ЄС» від програми Еразмус+ Жан Моне, викладачі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем, представники інших факультетів.

 Олег Скидан відзначив, що протягом останніх місяців  у ЖНАЕУ взяли курс на впровадження космічних технологій. Найближчим часом планують відкрити регіональний космічний центр «Полісся», для якого вже встановили антенну станцію для прийому інформації з космічних апаратів. Цьому передувала низка зустрічей, підписання угод про співпрацю, участь у спільних заходах і проведення власних – форум  «Космічні технології для агробізнесу», а також Національний форум «Корольов. Космос. Житомир» тощо.

Власне, візит представників Університету штату Огайо був націлений саме на обмін досвідом та практичні консультації  застосування сучасних інформаційних технологій в аграрній сфері та використання можливостей  космічних технологій та даних із космосу для продуктивного агровиробництва.

У рамках візиту делегація  відвідала Музей космонавтики ім. С. Корольова, підприємство та музей-замок у Радомишлі, ПСП "Україна", компанію ТОВ "Монсанто насіння",  поспілкувалася із керівництвом та співробітниками Державного космічного агентства тощо.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання