У Житомирському національному агроекологічному університеті із тижневим візитом перебували колеги із  «The Ohio State University»  – професор Алан Лайнс  та професор Джон Фултон.

Перша зустріч із  ними в ЖНАЕУ проходила на базі Інформаційного центру ЄС та комп’ютерного центру.

Гостей вітали ректор  агроуніверситету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук,   начальник відділу  міжнародного співробітництва  Павло Поплавський, викладачі кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції,  частина з яких займалася впровадженням проекту «Аграрна політика ЄС» від програми Еразмус+ Жан Моне, викладачі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем, представники інших факультетів.

Олег Скидан відзначив, що протягом останніх місяців  у ЖНАЕУ взяли курс на впровадження космічних технологій. Найближчим часом планують відкрити регіональний космічний центр «Полісся», для якого вже встановили антенну станцію для прийому інформації з космічних апаратів. Цьому передувала низка зустрічей, підписання угод про співпрацю, участь у спільних заходах і проведення власних – форум  «Космічні технології для агробізнесу», а також Національний форум «Корольов. Космос. Житомир» тощо.

Власне, візит представників Університету штату Огайо був націлений саме на обмін досвідом та практичні консультації  застосування сучасних інформаційних технологій в аграрній сфері та використання можливостей  космічних технологій та даних із космосу для продуктивного агровиробництва.

У рамках візиту делегація  відвідала Музей космонавтики ім. С. Корольова, підприємство та музей-замок у Радомишлі, ПСП "Україна", компанію ТОВ "Монсанто насіння",  поспілкувалася із керівництвом та співробітниками Державного космічного агентства тощо.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет