Протягом 6–9 червня  в столиці на території   НК «Експоцентр України» проходила виставка «АГРО–2018» – найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектора, унікальною можливістю для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Захід відвідали викладачі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету – В. М. Прус, В. В. Гончаренко, а також студент-магістрант Павло Прус.

Відзначимо, що «АГРО-2018» – єдина в Україні багатопрофільна виставка в галузі сільського господарства, яка об’єднує 50 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги), а також презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби тощо. На виставці можна ознайомитися зі спеціалізованим обладнанням для польових культур, домашніх тварин, овочівництва, садівництва, рибальства, а ще – інноваційними  технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання