Cisco Systems, Inc. – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку. Одна з найбільших  компаній, що спеціалізуються в області високих технологій.

Наразі світова спільнота стоїть на шляху створення глобальної інформаційної інфраструктури. Цей процес не може успішно проходити без достатньої кількості кваліфікованих фахівців, що спеціалізуються в області інформаційних і телекомунікаційних технологій (IТ – фахівців).

Уже існує проблема  нестачі фахівців, в тому числі і сертифікованих, тому їх підготовка є актуальним завданням, що вимагає якнайшвидшого вирішення.

Отримання сертифіката Cisco Systems будь-якого рівня – це спосіб увійти в коло кваліфікованих IT-професіоналів, які мають заслужене визнання і повагу в галузі. Сертифіковані інструктори «Cisco» мають право викладати навчальні курси Cisco студентам університету з видачею сертифікатів міжнародного зразка про навчання.

Сертифікати інструкторів мережевої академії «Cisco»  мають викладачі Поліського національного університету:

• Грінчук Інна Олексіївна – сертифікат IT Essentials: PC Hardware and Software;
  • Величко Олексій Сергійович – сертифікат IT Essentials: PC Hardware and Software;
  • Терещук Володимир Ігорович – сертифікат IT Essentials: PC Hardware and Software;
  • Лапін Андрій Валерійович – керівник академії Cisco Поліського національного університету.

Сертифікати інструктора:

• Academy Orientation IPD Academy – загальний курс по роботі в академії Cisco.
  • IT Essentials: PC Hardware and Software.
  • Networking Essentials – курс з базових мережевих понять і навичок.
  • CCNA Routing and Switching – навчальний курс підготовки мережевих фахівців відповідно до міжнародної сертифікації CCENT і CCNA.

Пресслужба Поліського національного університету