У рамках  впровадження програми обміну між Поліським національним університетом та Іститутом Ж.У Сандала (Норвегія) з 4 по 12 березня   доценти кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича С.В. Чугаєвська та О.П. Русак пройшли наукове стажування.

Результат участі у програмі  - написання наукових робіт та обмін досвідом щодо проведення досліджень.

Важлим етапом спільної співпраці  також стало статистичне дослідження соціально-орієнтованих проєктів в різних країнах світу в контексті проведення на базі Інституту 70 самітів школи соціального підприємництва (2008-2020 рр).

Нагадаємо, що базі  Поліського національного університету в травні минулого року  проходив 64-й «Саміт соціального підприємництва», проведенню якого  передувало ряд лекцій та заходів у рамках «Social entrepreneur school IBS», що протягом двох тижнів проходила у  навчальному закладі. Тоді ж вручили дипломи 24 випускникам Школи.

Пресслужба Поліського національного університету