Доцент кафедри технологій виробництва продукції тваринництва технологічного факультету Поліського національного університету Діна Лісогурська та доцент кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни факультету ветеринарної медицини цього ж закладу вищої  освіти Світлана Фурман увійшли до складу робочої групи з питань розвитку бджільництва, створеної при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Наразі група працює над поданням та обговоренням пропозицій щодо внесення змін у  ЗУ «Про бджільництво».

Зокрема, викладачі   Поліського національного університету вже подали на розгляд понад 30 пропозицій щодо внесення змін до нього.

Нагадаємо, що на базі Поліського національного університету вже кілька років діють «Курси  бджолярів». Крім цього, викладачі навчального закладу брали участь у Міжнародній науковій конференції «Агробіорізноманіття для поліпшення харчування, здоров'я та якості життя людини і бджіл» у Словаччині.

На базі Поліського університету проходить Всеукраїнський науково-практичний семінар «Моніторинг зимівлі та органічне виробництво продукції бджільництва» та інші тематичні заходи –  семінари, лекції, тренінги та конференції.

Пресслужба Поліського національного університету