Викладачам Поліського національного університету присвоєно вчені звання та видано атестати. Відповідне рішення вченої ради університету в Міністерстві освіти і науки України затвердили 29 червня.

Згідно із наказом МОН України № 735, Кот Тетяні Францівні присвоєно звання професора кафедри анатомії та гістології, Гончаренку Володимиру Васильовичу - звання доцента кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології,  Згозінській Оксані Анатоліївні - звання доцента кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни,  Кухарець Валентині Володимирівні - звання доцента кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності,  Кравчук Ірині Ігорівні - звання доцента кафедри правознавства, Хоменко Зоряні Володимирівні - звання доцента кафедри анатомії і гістології, Радзиховському Миколі Леонідовичу - звання доктора ветеринарних наук у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнології.

Крім того, у нашому університеті  науковий ступінь кандидата економічних наук присвоїли викладачам інших ЗВО - Гринишину Вадиму Євгенійовичу, Каленській Віталіні Петрівні, Котельниковій Юлії Миколаївні, Мосієнко Оксані Вікторівні.

Щиро вітаємо наших колег з отриманням вчених звань! Пишаємося вашими професійними та науковими здобутками та бажаємо успіхів, процвітання і нових звершень!

Гончаренко ВВ

Гончаренко В.В