Протягом 8–9 жовтня   проходив  обласний інтелектуальний конкурс юних правознавців, серед журі якого була викладач Житомирського національного агроекологічного університету Наталія Бондарчук.

Від імені ЖНАЕУ вона нагородила переможців конкурсу – команду Коростишівської ОТГ "Голос Феміди" – сертифікатами на знижку оплати за навчання.

Крім цього, команди, які посіли другі місця – "Бердичівські правознавці" та команда Житомирського міського ліцею при ЖДТУ "Феміда",  разом зі студентами ЖНАЕУ спеціальності "Право",  матимуть можливість відвідати Конституційний Суд України 26 жовтня.

Автори кращих доповідей, представлених на конкурсі,  візьмуть участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Тенденції розвитку правової держави в Україні та світі", яка відбудеться в Житомирському національному агроекологічному університеті в квітні наступного року.

PIКК

гиф економика конкурс