Викладач Житомирського національного агроекологічного університету Олександр Ковальчук нині  перебуває на стажуванні за кордоном – у Державному університеті Пенсильванії (Penn State University).

 

Зокрема, 11 лютого він взяв участь у конференції TEDxPSU, що реалізовувалася в університеті штату Пенсильванія.

TED (Technology, Entertainment, Design) – платформа для ідей, які варті поширення «Ideas worth spreading».

Це світова спільнота, яка вірить в те, що ідеї можуть змінювати світ. Початок цього руху датується 1984 р., США. Після цього, подія набула популярності по всьому світу і має широкий спектр тем.

Нагадаємо, що Олександр Ковальчук, разом з командою інших викладачів факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ, також займається реалізацією освітнього  проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне. У 2000 році він проходив стажування в Державному університеті Небраска-Лінкольн, США (Faculty Exchange Program). Вересень 2007 р. – травень 2008 р. проводив дослідження в Державному університеті Північної Дакоти, м. Фарго, США (кафедра сільськогосподарської та прикладної економіки) по програмі Fulbright Scholar Program. 24 червня – 08 липня 2010 року мав стажування в рамках проекту «Підтримка дорадчих служб та інших інституцій, які працюють в аграрному секторі України, в реалізації програм розвитку сільського господарства і сільської місцевості з врахуванням досвіду Польщі та Євросоюзу» (Поморський осередок сільськогосподарського дорадництва в Гданську, республіка Польща. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   

Корисні посилання