Протягом 21–24 травня у Києві проходить  Міжнародний форум “Економіка. Фінанси. Бізнес. Управління. Глобальні економічні виклики та можливості у цифрову епоху”.

Це захід науково-практичного спрямування, який має на меті створення широкої дискусійної платформи для інтелектуальної комунікації, обміну ідеями та обгрунтування практичних рекомендацій для вирішення актуальних економічних проблем сучасності.

До участі у роботі форуму залучені провідні представники наукової спільноти, економічні експерти, візіонери та практики України й зарубіжних країн.   Також долучилася  завідувач кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності Житомирського національного агроекологічного університету Валентина Якобчук.

Організатори сподіваються, що форум створить сприятливе інтелектуальне середовище для генерації продуктивних ідей стимулювання розвитку національної економіки. Місія форуму  – трансфер знань між освітянською, науковою спільнотою та діловим середовищем для розвитку економіки. Мета форуму – створення платформи поєднання знань, ідей та можливостей для забезпечення економічного розвитку та ефективного управління.

У рамках заходу передбачена робота дослідницьких секцій, дискусійний клуб і проведення «Дня кар’єри».