У Києві 30 березня відбулася І Конференція наукової молоді «Економічне майбутнє України». Організатори заходу – Українська асоціація Римського клубу та Київський міжнародний економічний форум.  Конференція об’єднала понад 350 викладачів, аспірантів та студентів з провідних  ВНЗ України, які обговорювали сучасні тренди економічного розвитку та майбутні перспективи  країни у мінливому та складному світі.

Зокрема, Житомирський національний агроекологічний університет представила   кандидат економічних наук, в.о. завідувача кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Анстасія Ращенко А.В.

У рамках конференції «Економічне майбутнє України» виступили відомі у світі економісти та міжнародні експерти: Андерс Війкман (Співпрезидент Римського клубу), професор Ерік Райнерт  (Засновник фонду "Інший канон", Голова наглядової ради Ценру розвитку економіки "СМD Ukraine"), професор Гаррі Джейкобс (Член Римського клубу, Головний виконавчий директор Світового консорціуму університетів), Віктор Галасюк (Президент Української асоціації Римського клубу), інші.