«Впевнений, що стажування в Державному університеті Пенсильванії (Penn State University) буде корисним. Це стало можливим завдяки програмі WIRA (Woskob International Research in Agriculture). У цьому університеті навчається майже 100 тис. студентів, зайнято 70 тис. науковців та співробітників, діє 24 кампуси, а  бюджет – $ 2,76 млрд», – поділився викладач Житомирського національного агроекологічного університету Олександр Ковальчук, який нині вже перебуває на стажуванні за кордоном.

 

Відзначимо, що у 2010 році стажування в цьому навчальному закладі проходив також викладач ЖНАЕУ Василь Шукалович. Наприкінці 2017 року  з The Ohio State University повернувся декан факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ Олександр Опалов. Протягом місяця  у Варшавському університеті (Польща) за програмою «Інноваційний університет та лідерство»  перебувала викладач Ірина Литвичнук, а викладач Валерій Журавльов відвідав Інститут математики університету Казимира Великого в Бидгощі (Польща).

Олександр Ковальчук разом з командою інших викладачів факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ займається реалізацією освітнього  проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне за перший рік. Цей проект покликаний сприяти встановленню тісних контактів у сфері міжнародного співробітництва  між викладачами і дослідниками, студентами та науковими колами, державними органами влади та громадянського суспільства.  Основна мета  – отримання, засвоєння та розповсюдження знань щодо еволюційних засад, сучасного стану і перспектив розвитку Спільної аграрної політики ЄС.

До слова, минулоріч майже 700 студентів ЖНАЕУ пройшли виробничу практику за кордоном.  

Також нагадаємо, що у рейтингу «Ranking Web of Universities» ЖНАЕУ потрапив у сотню кращих серед українських ВНЗ і зайняв 97 місце серед 327 вітчизняних університетів.

У рейтингу прозорості університетів на основі даних цитованості провідних вчених  «Top Universities by Google Scholar Citations» Житомирський національний агроекологічний університету покращив свій показник на 7 позицій, зайнявши серед вітчизняних ВНЗ 39 місце.

Довідково: 

Ковальчук Олександр Дмитрович – докторант кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, кандидат економічних наук. У 1997 р. закінчив Державну агроекологічну академію України (м. Житомир) за спеціальністю "Аграрний менеджмент" і отримав кваліфікацію “Менеджер зовнішньоекономічної діяльності підприємства”. В 1998 році вступив до аспірантури цього ж закладу. У 2000 році проходив стажування в Державному університеті Небраска-Лінкольн, США (Faculty Exchange Program). Вересень 2007 р. – травень 2008 р. проводив дослідження в Державному університеті Північної Дакоти, м. Фарго, США (кафедра сільськогосподарської та прикладної економіки) по програмі Fulbright Scholar Program. 24 червня – 08 липня 2010 року мав стажування в рамках проекту «Підтримка дорадчих служб та інших інституцій, які працюють в аграрному секторі України, в реалізації програм розвитку сільського господарства і сільської місцевості з врахуванням досвіду Польщі та Євросоюзу» (Поморський осередок сільськогосподарського дорадництва в Гданську, республіка Польща. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету 

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання