У Житомирі протягом 6–10 червня проходили різні заходи у рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста-2018» – дискусії, концерти, воркшопи, майстер-класи, виставки, перегляди фільмів й тематичних відео, до якого долучилися представники  ЖНАЕУ.

Зокрема, викладач кафедри геодезії та землеустрою агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Олена Зубова  презентувала воркшопом «Піратське озеленення» та провела майстер-клас з виготовлення «насінневих бомб».

Також вона підготувала  презентацію  про  міське  садівництво та біорізноманіття  для відвідувачів «Майстерні міста».

До слова, студенти ЖНАЕУ також  взяли участь у висаджуванні  квітів та трав біля гуртожитку № 1.

Житомирський національний агроекологічний університет