У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування розпочав свою роботу Клуб земельних інтересів, створений  Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон.

Це місце зустрічі землевпорядників та архітекторів ОТГ Житомирської області, місце обміну досвідом та нових можливостей. Одне із ключових питань – ефективність управління земельними ресурсами в об’єднаних територіальних громадах.

 

Серед спікерів земельного клубу – д. е. н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Житомирського національного агроекологічного університету Віталій Данкевич.

Зокрема, він презентував дослідження, отримані у рамках реалізації проекту Міністерства освіти і науки України “Інклюзивна модель сталого розвитку сільських громад в умовах євроінтеграційної перспективи”.

Науковцем було окреслено європейський досвід використання та адміністрування з земельних ресурсів в умовах адміністративно-територіальної реформи. Проведені розрахунки засвідчують, що завдяки розширенням можливостей ОТГ у розпорядженні земельними масивами, обсяги додаткових надходжень до місцевих бюджетів від сплати за землю зростуть на 30–40%. Податкові надходження за використання земель за межами населених пунктів можуть скласти до 10% бюджетних надходжень ОТГ.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання