У Житомирському національному агроекологічному університеті 14 травня зібралися шанувальники поетичного слова – свою творчість для них  представила викладач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Світлана Вітер.

 

Нещодавно світ побачила її збірка віршів «На берегах душі». Познайомитися із виданням, почути вірші у виконанні авторки та отримати автограф до ЖНАЕУ завітали колеги та студенти поетеси, друзі та представники культурної сфери міста.

Насолодитися творами Світлани Вітер студенти і співробітники Житомирського агроуніверситету мали можливість під час різноманітних заходів та концертів, що проводяться  у навчальному закладі.

Нині ж автор так само залюбки читала вірші, розповідала про збірку та спілкувалася із гостями, частина з яких вже давно слідкують за її успіхами на поетичній ниві. Студенти зізнаються, що приємно вражені талантами викладачки. У їх найближчих планах на літо  – саме  прочитання віршів  із книги «На берегах надії».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання