У Житомирському національному агроекологічному університеті 14 травня зібралися шанувальники поетичного слова – свою творчість для них  представила викладач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Світлана Вітер.

Нещодавно світ побачила її збірка віршів «На берегах душі». Познайомитися із виданням, почути вірші у виконанні авторки та отримати автограф до ЖНАЕУ завітали колеги та студенти поетеси, друзі та представники культурної сфери міста.

Насолодитися творами Світлани Вітер студенти і співробітники Житомирського агроуніверситету мали можливість під час різноманітних заходів та концертів, що проводяться  у навчальному закладі.

Нині ж автор так само залюбки читала вірші, розповідала про збірку та спілкувалася із гостями, частина з яких вже давно слідкують за її успіхами на поетичній ниві. Студенти зізнаються, що приємно вражені талантами викладачки. У їх найближчих планах на літо  – саме  прочитання віршів  із книги «На берегах надії».

PIКК

гиф економика конкурс