«Надзвичайно високий науковий та організаційний рівень продемонструвала конференція «Industrial versus small farms – competitor or partners?», яка проходила протягом 10–12 грудня  в Польщі, – про це поділився декан факультету економіки та менеджменту  Житомирського національного агроекологічного університету Олександр Опалов. – Виступив з доповіддю «Clusters as the basis for small farms' competitiveness».

Проблематика піднятих питань дуже актуальна для розвитку аграрного сектора країн Європи. Про це говорять доповіді науковців з Польщі, України, Литви, Чехії, Болгарії, Сербії та інших».

Нагадаємо, що  у 2017 році Опалов проходив стажування в Державному університеті Пенсильванії (Penn State University).

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс