З нагоди Всесвітнього дня води, який відзначають 22 березня, доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Житомирського національного агроекологічного університету  Ольга Климчик взяла участь у прямому ефірі на обласному радіо «Житомирська хвиля».

Під час ефіру  вона розповіла про сучасні світові запаси водних ресурсів та про водозабезпеченість України і Житомирської області, а також зупинилась на проблемах, що стосуються збереження водних ресурсів та покращення якості води, розкрила причини, які зумовлюють зменшення водності річок.

Під час прямого ефіру радіослухачі ставили запитання Ользі  Климчик щодо якості води, яка подається споживачам; цікавились тим, чи можна споживати ту воду, що реалізується на розлив, та джерельну воду із каптажів.

Радіослухачів також хвилювали проблеми щодо зникнення води із криниць у деяких регіонах Житомирської області. На усі питання доцент ЖНАЕУ дала ґрунтовні, кваліфіковані відповіді.