У Житомирському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді  27 березня стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля-наш спільний дім». Тема конкурсу – «Раціональне природокористування».

Для оцінювання виступів  команд-учасників були запрошені журі – кандидат економічних наук, в.о. зав. кафедри екологічної безпеки та природокористування Житомирського національного агроекологічного університету Ращенко А.В. та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри методики викладання навчальних предметів КЗ «Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» Житомирської облради  Поліщук Н.М.

У конкурсі бере участь 10 агітколективів із Червоненської  ОТГ Андрушівського району, Селянщинського спортивного ліцею Черняхівського району, Липненської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Любарського району, Рихальської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Ємільчинського району, Андрушівської  ЗОШ І–ІІІ ступенів №1, Хорошівської гімназії, Коднянської  ЗОШ Житомирського району, Коростишівського НВК, Стрижівської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Коростишівського району та Лугинської гімназії.