Доцент кафедри правознавства Житомирського національного агроекологічного університету Німко Ольга Борисівна проходить закордонне наукове стажування за Програмою дослідницького стажування CEU/HESP ResearchExcellenceFellowshipprogram у Центрально-Європейському університеті (CEU), Будапешт, Угорщина.

 

Програма стажування фінансується Програмою підтримки Вищої освіти Фундації «Відкрите суспільство». Центрально-Европейский університет заснований за американською моделлю у 1991 році за фінансової підтримки мецената Джорджа Сороса.

Університет акредитований як у Сполучених Штатах Америки, так і в ЄС, а також пропонує магістерські та докторські програми в галузі соціальних, гуманітарних наук, права, управління та державної політики.  В CEU навчається приблизно 1400 студентів (магістрантів та докторантів) та викладає 370 викладачів з більш ніж 130 країн світу.

 Відзначимо, що влітку 2017 року Ольга Німко проходила закордонне стажування у літній школі Університету Сребрениця (Боснія і Герцеговина) за програмою «Дослідження злочинів проти людства – геноцидів». Крім цього, у 2016 році вона успішно закінчила стажування для освітян у Західно-Фінляндському коледжі, Університеті прикладних наук (м. Сатакунта), Департаменті Культури та Освіти Муніципалітету м. Гуйттінен (Фінляндія).

Нагадаємо, що наразі стажується за кордоном ще один викладач ЖНАЕУ – Олександр Ковальчук. Він перебуває в Державному університеті Пенсильванії.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання