У Національному університеті біоресурсів і природокористування України  на факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбувся науково-практичний семінар «Глобальні виклики для рибного господарства та аквакультури в Україні». 

 

Житомирський національний агроекологічний університет на семінарі представляла доцент кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Світлана   Матковська.

Національний університет біоресурсів і природокористування України та Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» виступили організаторами даного заходу, метою якого було обговорення сучасних тенденцій розвитку рибного господарства та аквакультури в розрізі глобалізаційних та інтеграційних процесів.

У семінарі взяли участь близько 35 учасників – представники влади, рибогосподарського бізнесу, науки, освіти, громадські організації.

З вітальним словом виступив декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Кондратюк, який   зазначив, що рибна галузь України буде розвиватися, хоча останнім часом й існують деякі труднощі з набором та практичною підготовкою студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура».

Спікер семінару Юрій Шарило додав, що  БУ «Методично-технологічний центр з аквакультури» разом з Національним університетом біоресурсів і природокористування України співпрацюють в напрямку сталого розвитку та глобалізації рибного господарства та аквакультури України.

 

Після завершенню науково-практичного семінару учасниками було обговорено та прийнято резолюцію.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання