У Національному університеті біоресурсів і природокористування України  на факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбувся науково-практичний семінар «Глобальні виклики для рибного господарства та аквакультури в Україні».

Житомирський національний агроекологічний університет на семінарі представляла доцент кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Світлана   Матковська.

Національний університет біоресурсів і природокористування України та Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» виступили організаторами даного заходу, метою якого було обговорення сучасних тенденцій розвитку рибного господарства та аквакультури в розрізі глобалізаційних та інтеграційних процесів.

У семінарі взяли участь близько 35 учасників – представники влади, рибогосподарського бізнесу, науки, освіти, громадські організації.

З вітальним словом виступив декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Кондратюк, який   зазначив, що рибна галузь України буде розвиватися, хоча останнім часом й існують деякі труднощі з набором та практичною підготовкою студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура».

Спікер семінару Юрій Шарило додав, що  БУ «Методично-технологічний центр з аквакультури» разом з Національним університетом біоресурсів і природокористування України співпрацюють в напрямку сталого розвитку та глобалізації рибного господарства та аквакультури України.

Після завершенню науково-практичного семінару учасниками було обговорено та прийнято резолюцію.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК