У департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації   відбувся круглий стіл з обговорення проекту Програми розвитку ООН (ПРООН) та Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», який спрямований на розробку політики, технічну допомогу і надання фінансових стимулів для заохочення інвестицій у муніципальні проекти з біомаси.

У заході взяли участь представники департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва, містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, управління агропромислового розвитку, управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму та управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, а також виконкому міста Житомир.

Відкриваючи круглий стіл, заступник директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Віктор Градівський закликав усіх до активного обговорення.

Під час зустрічі Олександр Ігнатенко, головний консультант проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», провів презентацію проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні у Житомирській області.

З основною доповіддю щодо проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Житомирській області  виступили місцеві консультанти проекту – завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Житомирського національного агроекологічного університету Савелій Кухарець, Світлана Ярош,  Михайло Кравчук.

На заході також обговорили перспективи можливостей у Житомирській області. Зокрема, аграрний потенціал нашої області дозволяє виготовляти чималу кількість біопалива, а реалізація подібних проектів викликає інтерес міжнародних енергетичних компаній, що покращує інвестиційну привабливість регіону.