Доктор економічних наук, професор Поліського національного університету, експерт із земельних питань Віталій Данкевич під час  ефіру на телебаченні «Суспільне Житомир» ознайомив глядачів із результатами першого етапу соціологічного дослідження «Оцінка рівня продовольчої безпеки країни в умовах запровадження ринку землі»,що тривало протягом місяця, а його учасниками могли стати усі охочі, відповідаючи на запитання онлайн-анкети.

Нагадаємо, що фахівці Поліського національного університету  проводили відповідне дослідження, використовуючи, при цьому, сучасний інструментарій  – програмне середовище «ArcGIS».

Фокус  дослідження сконцентрований на питанні формування продовольчої безпеки, яке в умовах сучасних глобальних викликів є вкрай актуальним, особливо для України з її значним аграрним потенціалом.  При проведенні соціологічного дослідження опитано 1381 респондент, в тому числі 1325 респондентів з Житомирської області, 1171 з яких є землевласниками.

Детальніше з результатами можна ознайомитися за посиланням.

Пресслужба Поліського національного університету