За підсумками конкурсу відібрано нових представників та експертів від України до 6 програмних комітетів «Горизонт 2020». 

 

Відповідне рішення ухвалила Комісія з додаткового відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», під час засідання  у МОН.

Загалом на конкурс надійшло 26 заявок.   Члени Комісії на засіданні розглянули кандидатури, чиї пакети документів оформлені та укомплектовані відповідно до вимог. Рішення про відбір експертів проводилося на основі наданих кандидатами пропозицій щодо пріоритетів діяльності як офіційного експерта та з урахуванням досвіду участі та керівництва у міжнародних і європейських проєктах. 

«За підсумками конкурсу з відбору до складу Програмного комітету «Європейська дослідницька рада. Майбутні та новітні технології. Дії Марії Склодовської-Кюрі» обрано керівника Центру інтелектуальної власності, інноватики та управління проєктами Поліського національного університету Литвинчук Ірину Леонідівну», –   повідомив ректор Поліського національного університету Олег Скидан. 

«Горизонт 2020» – це найбільша програма досліджень та інновацій в ЄС, фінансування якої протягом 2014–2020 рр. становить майже 80 мільярдів євро. Це забезпечить підґрунтя для нових наукових стартапів та відкриттів. «Горизонт 2020» – це фінансовий інструмент, що реалізується Інноваційним Союзом, спрямований на забезпечення глобальної конкурентоспроможності Європи у світі. Мета програми полягає в тому, щоб Європа виробляла науку світового класу, знімала бар'єри для інновацій та полегшувала державному та приватному секторам спільну роботу в реалізації інновацій.

Поліський національний університет регулярно бере участь в Інформаційних днях програми «Горизонт 2020». Зокрема,  в минулому році у навчальному закладі  провели Інформаційний день програми «Горизонт 2020», в рамках якого науковцям, викладачам та студентам презентували актуальні конкурси та гранти програми,  акцентуючи увагу на їх можливостях, напрямках, умовах, фінансуванні  тощо.  

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання