Доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського  національного університету Віталій Данкевич презентував власні наукові дослідження на воркшопі “Political economy of agricultural policies and land relations” в Інституті аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина).

Інститут аграрного розвитку є провідною науковою установою в Центральній та Східній Європі, яка займається дослідницькою роботою у сфері сільськогосподарського виробництва, земельних відносин і продовольчої безпеки, а також сприяє науковому обміну з країнами, що входять до сфери інтересів наукових досліджень ІАМО.

Воркшоп мав на меті об'єднати дослідників різних дисциплін, щоб покращити теоретичне та емпіричне розуміння процесів прийняття політичних рішень щодо сільськогосподарської та земельної політики.

Викладач Поліського національного університету Віталій Данкевич на воркшопі представив власне дослідження  «Тренди використання земельних паїв в Україні», яке спрямоване на оцінку трендів використання земельних паїв в умовах завершення земельної реформи та відкриття ринку сільськогосподарських земель.

Пресслужба Поліського національного університету

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ