Для  студентів, які здобувають освіту за ОКР «Магістр» на технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету, 5 жовтня  доцент  кафедри технологій виробництва продукції тваринництва  Тетяна Вербельчук провела виїзне заняття у Інституті охорони грунтів України.

Такі заняття проводять систематично для забезпечення ефективної практичної складової у підготовці фахівців та у відповідності до робочого навчального плану.

«Від інституту велику допомогу у проведенні заняття забезпечила завідувач лабораторії Світлана Петрівна Ковальова та співробітники, які ознайомили з роботою лабораторії, сучасним обладнанням, програмами та методиками роботи і відповіли на багато запитань студентів», –зауважила викладач ЖНАЕУ Тетяна Вербальчук.