Нещодавно студенти 4 курсу технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету із старшим викладачем кафедри аналізу і статистики ім. І. В. Поповича Василенко С. В., у рамках практичного тренінгу зі статистики тваринництва, провели виїзне заняття на базі ТОВ «Украгро-Полісся», яке займається промисловою переробкою птиці.

 

Студенти здобувають освіту за спеціальністю «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва». Метою заняття було поглиблення знань та поліпшення практичних умінь і навичок студентів щодо здійснення статистичного дослідження процесів забою та первинної переробки сільськогосподарської птиці; виявлення та оцінювання впливу основних чинників на економічні результати даного процесу; визначення ефективності виробництва продукції птахівництва та розроблення прогнозних параметрів розвитку птахівничої галузі на підприємстві.

Проведення екскурсії забезпечила технолог – ветлікар, випускниця ЖНАЕУ – Марина Ігорівна Терещенко, яка ознайомила студентів з основними напрямами роботи підприємства, сучасним обладнанням та відповіла на численні запитання студентів.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання