28.04.2016 р. на базі Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено виїзне засідання науково-технічної ради Науково-інноваційного інституту екології та лісу. Відповідно до плану роботи Науково-інноваційного інституту проведено Науково-практичну конференцію «Пріоритети екологічної освіти і виховання в умовах сталого розвитку».

Зустріч організовано спільно із колективом працівників Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на чолі із директором – заслуженим працівником освіти України, відмінником освіти України Вірою Михайлівною Лабунською. У роботі конференції взяли участь ректор Житомирського національного агроекологічного університету д.е.н., професор Скидан О. В.; члени науково-технічної ради НІІ екології та лісу; директор Житомирської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів» Паламарчук Р. П.; представники та учні 25 загальноосвітніх шкіл м. Житомира та області. Було заслухано доповіді школярів Житомирської області, які здійснюють наукову діяльність та стали переможцями різних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Всіх доповідачів нагороджено грамотами за участь у науково-практичній конференції «Пріоритети екологічної освіти і виховання в умовах сталого розвитку».

Науково-інноваційний інститут екології та лісу висловлює подяку директору Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Лабунській В. М. за спільну організацію та проведення науково-практичної конференції.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни