Напередодні Дня молоді за традицією, яка була вперше започаткована Житомирським військовим інститутом ім. С.П. Корольова та на цей час вже впроваджується в інших регіонах України, а також з метою формування позитивного іміджу Збройних Сил України, військово-патріотичного виховання молоді, зміцнення престижу професії офіцера, підтримання прагнення молоді до отримання вищої освіти, 27 червня 2015 року на майдані Соборному об 11.00 буде проведено урочисті заходи з нагоди випуску військових іноземних та цивільних фахівців Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та інших вищих навчальних закладів міста, а також традиційний офіційний випускний бал, який пройде під гаслом «Захисникам Вітчизни – слава!».

Це надзвичайно видовищне дійство, у якому братимуть участь понад 200 пар, підкреслює позитивний настрій його учасників, високу духовність та патріотизм, готовність захищати свою Батьківщину, а також є символом того, що єднання молоді нашої незалежної держави – це запорука перемоги.

Закликаємо усі навчальні заклади міста приєднатися до свята та разом відзначити День молоді і випуск ! Покажемо, що ми сильні, єдині і незламні !!!

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання