З нагоди Міжнародного дня бухгалтера студенти спеціальності «Облік та оподаткування» Житомирського національного агроекологічного університету разом із наставниками 20 листопада підготували святковий концерт.

 На захід завітали представники ректорату університету, декан, викладачі та студенти факультету обліку та фінансів, друзі та партнери кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту. Ведучим свята був студент в образі засновника принципів сучасного бухгалтерского обліку Луки Пачолі.

Під час вітального виступу проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Людмила Романчук  відзначила, що факультет обліку і фінансів є одним із найпродуктивніших, найпотужніших та найуспішніших у навчальному закладі. Тут є хороша матеріально-технічна база, реалізовують цікаві проекти та підтримують різноманітні ініціативи.  Крім цього, вона зауважила, що саме кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту  цьогоріч підготувала трьох переможців Всеукраїнських конкурсів наукових робіт серед студентів.

«Бажаю вам натхнення, злагоди, взаєморозуміння та гармонії  між викладачами та студентами, подальших успіхів та звершень у повсякденній праці», – додала Романчук.

Слова вітання для колег з нагоди свята лунали і від завідувача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЖНАЕУ Юлії Мороз. Вона  нагадала, що саме Житомирський національний агроекологічний університет один із перших у регіоні півстоліття тому почав підготовку бухгалтерів.

Привітали присутніх з професійним святом редактор «Баланс-Агро» Сергій Наумов, заступник директора з виховної роботи  Малинського лісоколеджу Тетяна Вербицька.

Студенти усіх курсів спеціальності підготували гумористичні постановки та номери про роботу бухгалтера у торгівлі, туристичній  та спортивній сферах, гральному бізнесі, індустрії краси тощо.

Магістри ІІ курсу презентували короткометражний фільм-інтерв’ю із представниками факультету, співробітниками бухгалтерії та керівництвом університету. Також вони поділилися враженнями від навчання і роботи за фахом.

На завершення усім учасникам концерту вручили солодкі подарунки, а також вітамінні букети отримали викладачі кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Відео  https://www.youtube.com/watch?v=ajvUBoWj8e8&t=15s

Відео https://www.youtube.com/watch?v=qcBGMovT-Sk


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання